Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

głośniki STEREO do domu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    arci9, proponuje Ci zajrzeć tutaj i pogadać z co niektórymi , ewentualnie wystarczy poczytać :

    HDForum | HDForum
    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
    GVI 1.4TSI
    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

    Komentarz


    • #27
      Leszek ale koledze chodzi o sprzet Hi-Fi a nie telewizję w standarcie HD To zupełnie 2 rózne rzeczy.

      [ Dodano: Wto 17 Lut, 09 20:20 ]
      Jeśli już miałbym polecać koledze jakieś forum to to: Just a moment...
      Czarny Elegance

      Komentarz


      • #28
        Forum HDForum | HDForum to bardzo dobre źródło informacji również w temacie kina domowego, sprzętu HiFi, stereo... Również polecam. To nie tylko telewizja HD.

        Sam przed zakupem sprzętu konsultowałem się na tym forum i jestem bardzo zadowolony. Jest kilka osób sprzedających sprzęt - polecam skontaktować się z gościem o nicku Blackninja. Ma duuuużą wiedzę i dobre ceny.

        Komentarz


        • #29
          Rafall, no właśnie z ust mi to wyjąłeś .
          w pełni Cię popieram


          jest to chyba najlepsze forum o takich rzeczach...
          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
          GVI 1.4TSI
          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez leszekmw
            forum znam i podzielam zdanie Biga,

            Zamieszczone przez Rafall
            polecam skontaktować się z gościem o nicku Blackninja.
            ten namiar może się przydać

            ps
            powiem wam, że szukanie w necie i przeglądanie ofert mnie zaczyna nudzić, musze sobie jakąś przerwę w szukaniu zrobić bo inaczej kupię coś na szybkiego :twisted:
            a niestety na odsłuchy nie bardzo mam czas

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez arci9
              Zamieszczone przez Rafall
              polecam skontaktować się z gościem o nicku Blackninja.
              ten namiar może się przydać
              Jeśli faktycznie jesteś znudzony i zmęczony poszukiwaniami, to napisz do Blackninja. Napisz mu jakiego masz wzmaka, jakie pomieszczenie, jakiej muzyki będziesz słuchał i jaki masz budżet. Jeśli masz wymagania co do kolorów okleiny na kolumnach też mu napisz. Koles bankowo dobierze Ci coś konkretnego, potem znajdziesz to sobie w sklepie gdzieś w pobliżu, odsłuchasz, obejrzysz i wrócisz do niego bo będzie miał pewnie lepszą cenę.

              Potem stwierdzisz, że Rafall podał Ci niezły namiar i klikniesz "Pomógł" w podziękowaniu

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez Rafall
                Potem stwierdzisz, że Rafall podał Ci niezły namiar i klikniesz "Pomógł" w podziękowaniu
                no może i tak bym zrobił...ale
                1.wykonałem to zanim napisałeś swojego posta :diabelski_usmiech
                2. to jest off topic i nie ma takiej opcji :szeroki_usmiech

                mimo wszystko dzięki panowie za opinie i podpowiedzi, jeśli ktoś coś ma do dodanie to niech nadal pisze

                Komentarz


                • #33
                  Dość ciekawy tekst dla początkujących: Wyborcza.pl - Najświeższe wiadomości od Gazety Wyborczej
                  Dodatkowo na dole są adresy sklepów (szkoda ze tylko w wybranych miastach)
                  Czarny Elegance

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez arci9
                    jeśli ktoś coś ma do dodanie to niech nadal pisze
                    A więc i ja mogę dziś dorzuić swoje 3 grosze. Właśnie kupiłem (co prawda troszkę wymęczone, bo jak Kobieta usłyszała, że chcę duże kolumny to prawie mnie na początku udusiła, dopiero jak w sklepie posłuchała to zmieniła zdanie).

                    Z tego co odsłuchałem, najlepiej wypadły KEF'y. Mnie co prawda nie było stać na większe niż IQ50 , podejrzewam że w Twoim zakresie cenowym to i IQ90 kupisz, wtedy to dopiero gra. Gdybym miał ciut więcej grosza to pewnie skusiłbym się i na Dali (6 jak dobrze pamiętam) też fajny dźwięk.

                    Najlepsze co możesz zrobić- podłączyć w sklepie (jeśli mają na stanie) takiego wzmaka (ampli) jak masz i wybierać do woli, a jest z czego.

                    Udanych zakupów, ze swojej strony mogę polecić sklep w Alei KEN 85/4 (Mediacentrum jak dobrze pamiętam). Ceny mają bardzo fajne, dość powiedzieć, że swoje kolumny kupiłem za cenę o 1/5 niższą niż w innym sklepie (AudioColor).
                    It doesn't matter what we're losing
                    It only matters what we're going to find!

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez tomil
                      Mnie co prawda nie było stać na większe niż IQ50 , podejrzewam że w Twoim zakresie cenowym to i IQ90 kupisz, wtedy to dopiero gra. Gdybym miał ciut więcej grosza to pewnie skusiłbym się i na Dali (6 jak dobrze pamiętam) też fajny dźwięk.
                      słuchałem wczoraj KEF IQ20 (ale to przez przypadek), właśnie w AudioColor
                      Ale w porównaniu z AM BR6 w tak dużym pomiestrzeniu trochę gineły (ale AM są 2 razy droższe).Jeśli Dali to Ikon 6 ,bardzo dobre kolumny, ale jakoś mi wizualnie nie podchodzą , mogą być jeszcze Concpty 8 , lecz koleś mówił w AudiColorze,że słabewykonanie i w ogóle budżetówka...

                      Zamieszczone przez tomil
                      Najlepsze co możesz zrobić- podłączyć w sklepie (jeśli mają na stanie) takiego wzmaka (ampli) jak masz i wybierać do woli, a jest z czego.
                      Niby tak robię, ale z drugiej strony przez szalejące waluty czuć jakby presję, że trzeba szybko zamawiać bo i ceny w góre idą z dnia na dzień i jaby towaru jest nie zadużo.. :?

                      Generalnie ograniczyłem się do dwóch zestwów, ale B&W 683 i ewentualnie kpl. do KD 685, HTM62 lub MA RS8 i RS1,RSLCR i szukam dobrych cen :szeroki_usmiech

                      Zamieszczone przez tomil
                      Udanych zakupów, ze swojej strony mogę polecić sklep w Alei KEN 85/4
                      Chyba w poniedziałek podjadę do nich, bo mam rzut beretem z pracy

                      Komentarz


                      • #36
                        Mi się udało kupić jeszcze po starej cenie (ponad 5 stówek taniej niż w audiocolor). Potwierdził w sklepie, że nie zamawiają towaru bo nie wiadomo co z walutami i czy nie będą musieli sprzedawać później poniżej kosztów.

                        Powodzenia i dobrego słuchania :wink:

                        [ Dodano: Pią 27 Lut, 09 16:21 ]
                        arci9
                        Podziel się swoim wyborem, jeśli już jakiś podjąłeś.
                        Swoją drogą, jak już jest OT, popczytałem sobie troszkę tzw. specjalistycznych for. Jedyne co wnioskuję to tyle, że jeśli nie stać człowieka na mercedesa, to nie ma co kupować VW, bo to nie to samo i to wyrzucone pieniądze w błoto. I tak najlepiej to kupić używkę z górnej półki niż nową tandetę (VW). :evil:
                        It doesn't matter what we're losing
                        It only matters what we're going to find!

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X